sobota, 22 listopad 2014 01:00

AMW idzie do teatru, studencie chodź z Nami!

Napisał

Wszystkich miłośników żywego słowa informujemy, że organizujemy wraz z Batalionem Szkolnym i Oddziałem Wychowawczym ogólnouczelniane
wyjście do Teatru Muzycznego w Gdyni im. Danuty Baduszkowej na spektakl "AVENUE Q".

Lubisz „South Park”, „Family Guy” lub „The Muppet Show”, a Twoje dzieciństwo zniszczyła „Ulica Sezamkowa”? W takim razie AVENUE Q jest specjalnie dla Ciebie!

Musical niepoprawny politycznie, ostry, groteskowy i wykorzystujący terapeutyczną siłę przerysowanego humoru w wykonaniu aktorów i lalek, które sztywno trzymają się jednej zasady: „wszystko, co chcielibyście móc mówić na co dzień, ale wam nie wypada”.

Przedstawienie teatralne odbędzie się 15 stycznia 2015 r. o godzinie 19:00. Koszt biletu wynosi 50 zł. Dla osób wybierających się do teatru zapewniamy zwolnienie z zajęć od godziny 17.00, aby umożliwić każdemu wyjście z Nami do Teatru.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30 listopada. Serdecznie zapraszamy. Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.