Joanna Flis

Joanna Flis

wtorek, 05 wrzesień 2023 09:20

Wnioski o Domy studenckie

Przypominamy, że w przypadku złożenia wniosku za pośrednictwem portalu EPUAP należy wybrać z katalogu spraw „Świadczenia dotyczące stypendium lub zapomogi”. Wybranie innej opcji (np. sprawy ogólne, pisma do urzędu itp.)  kieruje pismo do innej jednostki/ działu  a w konsekwencji taki wniosek nie jest rozpatrywany.

W załączeniu instrukcja ePUAP

Studenci mają prawo składać podanie o przeniesienie na inny przedmiot (pod warunkiem, że będą wolne miejsca)  nie później niż do dnia 15 października 2023 r.  (z opinią prodziekana ds. kształcenia i studenckich).

poniedziałek, 28 sierpień 2023 11:21

Aktualizacja eduPortal

W dniu dzisiejszym  zaktualizowano wersję eduPortal.

W przypadku problemu z wczytaniem zawartości strony głównej  (tzw. kręcące się kółko), proszę  o wyczyszczenie pamięci podręcznej i plików cookie w przeglądarce.

Przedstawiam trzy metody postępowania:

  1. Przywracanie ustawień domyślnych Chrome. Metoda pozwala na zachowanie zapamiętanych w przeglądarce haseł. Proszę postępować zgodnie z instrukcją stanowiącą załącznik do wiadomości. Po przywróceniu ustawień należy ponownie uruchomić przeglądarkę
  2. Skorzystanie np. ze skrótu CTRL+SHIFT+DEL w aktywnym oknie przeglądarki. Po wyczyszczeniu należy ponownie uruchomić przeglądarkę.
  3. Alternatywnie można uruchomić eduPortal w oknie incognito.