wtorek, 21 kwiecień 2026 15:48

Spotkanie z Jerzym Jędykiewiczem - dyrektorem budowy elektrowni w Żarnowcu

Napisała

Koło Naukowe Młodego Menadżera zaprasza na spotkanie na temat bezpieczeństwa, budowy i eksploatacji elektrowni atomowej.

Gościem będzie dyrektor generalny budowy elektrowni atomowej w Żarnowcu mgr inż. Jerzy Jędykiewicz.

Spotkanie odbędzie się jutro (22.04.2026 r.) o godz. 10.00 w audytorium A Biblioteki Głównej.