środa, 09 sierpień 2023 12:19

Rekrutacja do szkoły doktorskiej

Napisała

Zapraszamy do podjęcia kształcenia w Szkole Doktorskiej Federacji Akademii Wojskowych, którą tworzą Akademia Marynarki Wojennej oraz Lotnicza Akademia Wojskowa.

Od 1 lipca do 31 sierpnia 2023 roku trwa I etap rekrutacji do Szkoły Doktorskiej Federacji Akademii Wojskowych w dyscyplinach:


- Pedagogika (4 miejsca),
- Nauki o bezpieczeństwie (4 miejsca).

Kształcenie w ramach Szkoły Doktorskiej Federacji Akademii Wojskowych obejmuje cztery lata akademickie, tj. 8 semestrów i przewiduje łącznie 390 godzin zajęć. Program pozwala rozwinąć kompetencje niezbędne do prowadzenia badań naukowych i przygotowania rozprawy doktorskiej. Każdy doktorant, kształcący się w ramach Szkoły Doktorskiej Federacji Akademii Wojskowych, będzie otrzymywać stypendium.

Zapraszamy do zapoznania się z programami kształcenia w obu dyscyplinach – ZOBACZ! (https://www.faw.edu.pl/images/szkola_doktorska/Programy_ksztalcenia_w_szkole_doktorskiej_FAW.pdf)

Jeżeli jesteś zainteresowany rozpoczęciem kształcenia w Szkole Doktorskiej to koniecznie zapoznaj się z zasadami rekrutacji – ZOBACZ! (https://www.faw.edu.pl/index.php/pl/informacje-biezace/wytyczne-dotyczace-rekrutacji-do-szkoly-doktorskiej-faw)

Jeżeli masz pytania to zapraszamy do kontaktu:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Łukasz Wyszyński – Przewodniczący Komisji Rekrutacyjnej SD FAW
Tel. 502-760-252