czwartek, 09 maj 2019 11:05

Zaproszenie na ogólnopolską konferencję naukowo-szkoleniową "Zaproszenie do Montessori"

Napisał
Polskie Centrum Montessori wraz z Wydziałem Nauk Humanistycznych i Społecznych AMW mają zaszczyt zaprosić na ogólnopolską konferencję szkoleniowo-naukową pt:

„Zaproszenie do Montessori”

Konferencja skierowana jest do osób, które chciałyby zapoznać się z pedagogiką dr Marii Montessori. Zapraszamy w szczególności: dyrektorów i nauczycieli placówek konwencjonalnych – prywatnych i państwowych, edukatorów i terapeutów, rodziców oraz studentów. Serdecznie zapraszamy dyrektorów myślących o założeniu bądź przekształceniu swojej placówki w placówkę montessoriańską.

Konferencja odbędzie się w dniach 18 -19 maja 2019 r. w Gdyni. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie: https://konferencja.pcm.edu.pl/

Uczestnicy konferencji będą mieli okazję wysłuchać wykładów pionierów pedagogiki Montessori w Polsce, takich jak dr Małgorzata Miksza. Przygotowaliśmy również bardzo praktyczne sesje warsztatowe prowadzone przez czynnych nauczycieli i instruktorów tej pedagogiki. Oprócz tego w programie są: sesje rapid fire learning, panele dyskusyjne oraz dyskusje moderowane.

Gwarantujemy dużą dawkę wiedzy, zdobycie konkretnych umiejętności, odpowiedzi na nurtujące pytania, networking oraz miłą atmosferę.

Zapraszamy na dwa dni do Trójmiasta.