wtorek, 11 wrzesień 2018 14:03

Rekrutacja na zajęcia w ramach projektu Uniwersytet Młodego Odkrywcy w grupie wiekowej 13 - 15 lat zostaje przedłużona do 04.10.2018r. Zostało tylko 8 miejsc!

Napisał
PRZEDŁUŻONA REKRUTACJA

na zajęcia w ramach projektu Uniwersytet Młodego Odkrywcy w grupie wiekowej 13 - 15 lat.Serdecznie zapraszamy młodzież i ich rodziców (na specjalne warsztaty) do udziału w projekcie Uniwersytet Młodego Odkrywcy.

Zostało 8 wolnych miejsc, w związku z czym przedłużamy rekrutację tylko dla tej jednej grupy wiekowej do dnia 04.10.2018 r.

Formularze zgłoszeniowe oraz opis zajęć znajdują się na stronie:

www.wnhis.amw.gdynia.pl/index.php/wydzial/aktualnosci/.

Wypełnione formularze proszę przesyłać na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Serdecznie zapraszamy!

Zajęcia są bardzo ciekawe, pozwalają poszerzyć wiedzę zdobytą w szkole, poćwiczyć na symulatorach, obejrzeć film w planetarium, porozmawiać w języku angielskim, odkryć swoją kreatywność, sprawdzić predyspozycje zawodowe i dobrze się bawić!

Pamiętajcie, że u nas nie ma sprawdzianów, kartkówek i prac domowych.

Nie wolno siedzieć cicho i się nudzić! zajęcia odbywają się w wybrane soboty. Wygląda na to, że trwają długo, ale zapewniamy, że to miło i mądrze spędzony czas w towarzystwie fantastycznych młodych ludzi i towarzyszącej im kadrze. Czas przerywany wspólnymi posiłkami, grami i dyskusjami. Koniecznie do nas dołączcie i już teraz zostańcie studentem AMW!