mgr Anna Maciejewska

mgr Anna Maciejewska

wtorek, 14 czerwiec 2022 10:23

Wybór przedmiotów ogólnouczelnianych

Szanowni Państwo,

 

Wybór fakultetów ogólnouczelnianych dotyczy przedmiotów realizowanych na semestrze 3 (zimowym) r.a. 2022/2023.

Termin zapisów został ustalony zgodnie z Decyzją Rektora-Komendanta nr 17 z dnia 13 czerwca 2022 r. w sprawie: realizacji zajęć ogólnouczelnianych na 3 semestrze (zimowym) roku akademickiego 2022/2023 i rozpoczyna się od godz. 00:00 dnia 20 czerwca 2022 r. a kończy o godz. 24:00 dnia  31 czerwca 2022  r.

 

Do pobrania: KOMUNIKAT

poniedziałek, 13 czerwiec 2022 09:39

DOSTĘPNOŚĆ BIBLIOTEKI GŁÓWNEJ AMW

W związku z przygotowaniem pomieszczeń do Forum Ekonomicznego Wypożyczalnia BG AMW będzie nieczynna w dniach 10-23.06.2022

 

Zwrot książek, którym upływa termin wypożyczenia będzie możliwy w dniach 10,13,14,15,17 czerwca w godz.8.00-12.00

piątek, 13 maj 2022 15:04

Konkurs fotograficzny "MOJA AMW"

Rusza konkurs fotograficzny dla studentów i absolwentów „Moje AMW”

Jesteś studentem lub absolwentem Akademii Marynarki Wojennej? Masz fajne wspomnienia ze swoich studiów? Zbierz swoją ekipę lub indywidualnie zgłoś się do konkursu fotograficznego i pokaż wszystkim jak swoje wspomnienia w formie kolażu zdjęć.

Konkurs odbywa się w ramach obchodów 100-lecia Akademii Marynarki Wojennej i skierowany jest do studentów i absolwentów AMW. Zgłosić może się każdy, indywidualnie lub grupowo. Kolaż należy przygotować w wersji drukowanej, papierowej w formacie nie większym niż A1 i złożyć wraz
z formularzem zgłoszeniowym w biurze 124/7, nie później niż do 30 czerwca 2022 r.

Wszystkie zgłoszone prace oceniane będą przez Kapitułę Konkursową ale zaprezentowane będą na fanpage Facebook AMW, gdzie Ty, twoi znajomi oraz wszyscy zainteresowani będą mogli je zobaczyć i ocenić. Każde 10 „kciuków w górę” to 1 punkt.

W konkursie zostaną wyłonione 3 najlepsze prace, a na zwycięzców czekają nagrody.

Pełen regulamin wraz z kryteriami oceny i harmonogramem konkursu dostępny jest na stronie www.amw.gdynia.pl w zakładce dotyczącej obchodów 100-lecia uczelni.

Czekamy na Wasze prace.

 

Załaczniki do pobrania:

- formularz zgłoszeniowy

- regulamin konkursu fotograficznego "Moja AMW"

 

Uprzejmie informujemy, że 28 kwietnia 2022 r. o godz. 10.00 odbędzie się konkurs wiedzy historycznej w formie quizu on-line „Wokół Konstytucji 3 Maja 1791 r.”, którego szczegółowe zasady określa  regulamin.

W przypadku zainteresowania uczestnictwem w konkursie proszę również o zapoznanie się z instrukcją logowania załaczoną poniżej: 

 

regulamin konkursu - do pobrania

instrukcja logowania - do pobrania

 

Przypominamy, że legitymacja studencka jest obowiązkowym dokumentem i stanowi podstawę wejścia na teren Akademii. 

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do zgłaszania paneli na II Kongres Młodej Nauki, który odbędzie się w dniach 7-10 lipca 2022 roku na Uniwersytecie Gdańskim.

Zgłaszającymi panele mogą być studenci, doktoranci i młodzi naukowcy zarówno z uczelni z Polski jak i z zagranicy. W celu zgłoszenia panelu należy uzupełnić formularz rejestracyjny zawierający podstawowe informacje o zgłaszającym oraz panelu (tytuł i opis).

W przypadku studentów i doktorantów wymagane jest wskazanie opiekuna naukowego panelu (co najmniej ze stopniem doktora). Osoby zgłaszające panel podejmują się weryfikacji i kwalifikacji nadesłanych zgłoszeń, kontaktów z uczestnikami w sprawach merytorycznych oraz moderacji panelu.

Tematyka paneli jest otwarta i może oscylować zarówno wokół szerokich obszarów jak i szczegółowych tematów. W przypadku przyjęcia panelu do programu konferencji zgłaszający panel może zostać dołączony do komitetu organizacyjnego a opiekun panelu do komitetu naukowego.

Koszt udziału w konferencji wynosi 250 zł. W ramach opłaty konferencyjnej zapewniony jest udział we wszystkich punktach konferencji, wyżywienie (obiady, kolacje, przerwy kawowe) oraz publikacja artykułu w wydawnictwie pokonferencyjnym.

W ramach opłaty konferencyjnej można zgłosić i moderować więcej niż jeden panel oraz wygłosić referaty we prowadzonym przez siebie oraz innych moderatorów panelu.

Formularz zgłoszenia znajduje się na stronie kongresu pod adresem https://kongresmlodejnauki.pl /organizator/