Artykuły filtrowane wg daty: wtorek, 24 styczeń 2023

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej pt. Jak pracować z pokoleniem płatków śniegu? Narzędzia i techniki pracy edukacyjno-wychowawczej, organizowanej przez Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych Akademii Marynarki Wojennej we współpracy z Fundacją Pozytywni oraz Gdyńskim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli. Spotkanie odbędzie się 1 kwietnia 2023 roku w murach AMW.

Konferencja poświęcona jest dzieciom i młodzieży pokolenia „Z”, o których mówi się, że z jednej strony są twórczy, kreatywni, wyposażeni w innowacyjne technologie, a z drugiej, bywają nadmiernie emocjonalni, lękowi, zdeficytowani w zakresie tworzenia więzi i budowania relacji międzyludzkich. Podczas konferencji z grupą ekspertów z dziedziny pedagogiki, psychologii, neuropsychologii i psychiatrii, spróbujemy podjąć zagadnienia dotyczące komunikacji, budowania relacji, wykorzystywania form pracy oraz możliwości wspierania i stymulowania tych osób, ich rodziców oraz nauczycieli z nimi pracujących.

Udział pracowników oraz studentów Akademii Marynarki Wojennej jest bezpłatny.

Deklarację udziału w konferencji (załącznik Deklaracja) prosimy przesłać do 1 lutego 2023, na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dział Aktualności