Artykuły filtrowane wg daty: poniedziałek, 01 lipiec 2019

W związku z reformą szkolnictwa wyższego i nową Ustawą Prawo o szkolnictwie wyższym Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego i Nauki opublikowało informację dla studentów i kandydatów ubiegających się o przyjęcie na studia na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna wyjaśniający niejasnści, które pojawiły się w ostatnich miesiącach. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem:
Studiujesz pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną? Przeczytaj!
Dział Dla Studenta
poniedziałek, 01 lipiec 2019 09:51

Przedstawiciele WNHiS na konferencji EASR


Przedstawiciele naszego Wydziału – dr hab. Jerzy Kojkoł, prof. AMW oraz mgr Paweł Kusiak – wzięli udział w XVII Konferencji Europejskiego Stowarzyszenia Studiów Religioznawczych (European Association for the Study of Religions (EASR) pt. “Religion – Continuations and Disruptions”. Odbyła się ona w dniach 25-29.06.2019 r. w Tartu (Estonia). Było to jedno z największych naukowych wydarzeń religioznawczych w Europie i na świcie. W ramach konferencji wygłoszono ponad 600 referatów. Organizatorem było Estońskie Towarzystwo Religioznawcze (Eesti Akadeemiline Usundiloo Selts) oraz EASR.

Wielkim sukcesem jest fakt, że mgr. Pawłowi Kusiakowi udało się wejść w skład działającego przy zarządzie EASR Audit Committee (Komitet Kontrolny) oraz do powołanej w ramach zarządu roboczej grupy, której celem jest tworzenie systemu wsparcia dla osób zainteresowanych popularyzacją swoich badań na arenie międzynarodowej (EASR Working Group of Publishing).

Organizacja EASR założona została w 2000 r. w trakcie specjalnej konferencji Międzynarodowego Stowarzyszenia Historii Religii (International Association for the History of Religions, IAHR) w Krakowie.

Oficjalna strona internetowa konferencji – tutaj. 
Oficjalna strona EASR –  tutaj. 
Wydarzenie na Facebooku dt. konferencji – tutaj. Dział Aktualności
poniedziałek, 01 lipiec 2019 08:19

BibliotekaGODZINY OTWARCIA BIBLIOTEKI GŁÓWNEJ AMW

W OKRESIE WAKACYJNYM

LIPIEC

poniedziałek – piątek

8:00 – 14:00

SIERPIEŃponiedziałek – piątek

12:00 – 13:00

TYLKO KARTY OBIEGOWE

WRZESIEŃ

poniedziałek – piątek

8:00 – 14:00

Dział Dla Studenta