Logowanie

Łukasz Wyszyński

Jubileusz 10-lecia WNHiS


Szanowni Państwo, ze względu na zbyt małe zainteresowanie „Balem 10-lecia WNHiS” oraz spotkaniem w ramach Business Speed Dating informujemy, że oba wydarzenia zostają on odwołane. Osoby, które wpłaciły już opłatę za udział w Balu otrzymają jej zwrot do 15 maja 2018 r. Jednocześnie nadal zapraszamy na Oficjalne obchody Jubileuszu 10-lecia WNHiS, które rozpoczną się o godz. 17.00 w Audytorium Biblioteki Głównej Akademii Marynarki Wojennej im. Lecha Kaczyńskiego. Osoby zainteresowane udziałem w oficjalnej części obchodów oraz nabyciem pamiątkowego albumu prosimy o rejestrację w formularzu.

Obchody 10-lecia Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych Akademii Marynarki Wojennej

Szanowni Państwo!

Dziekan oraz Rada Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych mają zaszczyt zaprosić na obchody Jubileuszu 10-lecia istnienia Wydziału, które odbędą się w dniu 26 maja 2018 roku. Pragniemy, aby ta uroczystość była świetną okazją do spotkania się studentów, absolwentów i pracowników naszego Wydziału oraz Uczelni. Przyjęcie zaproszenia będzie dla nas prawdziwym zaszczytem. Liczymy, że wspólnie będziemy mogli celebrować okrągłą rocznice istnienia naszego Wydziału oraz bawić się na Balu 10-lecia WNHiS.

Z wyrazami szacunku,
Dziekan i Rada Wydziału
Nauk Humanistyczny i Społecznych
Akademii Marynarki Wojennej

Formularz >>> WYPEŁNIJ!Program uroczystości:
➢ Godz. 15.30 – 17.00 – Business Speed Dating (Sala kolumnowa, budynek 10) - Wydarzenie odwołane!
➢ Godz. 17.00 – 19.00 – Oficjalne obchody Jubileuszu 10-lecia WNHiS (Audytorium Biblioteki Głównej im. Lecha Kaczyńskiego)
➢ Godz. 19.00 – 20.00 – Lampka wina i wspólne zdjęcie (Foyer Audytorium Biblioteki Głównej AMW im. Lecha Kaczyńskiego)
➢ Godz. 21.00 – 03.00 – Bal 10-lecia WNHIS (Sala bankietowa RIWIERA w Gdyni – Budynek Klubu MW RIWIERA) - Wydarzenie odwołane!

Na samym początku chcielibyśmy zaprosić Państwa na Business Speed Dating. Jest to świetna okazja do zbudowania podstaw relacji z innymi absolwentami z innych roczników oraz kierunków studiów. Dzięki swobodnej atmosferze, w prosty i szybki sposób można nawiązać znajomość z ludźmi, którzy mają pozytywne nastawienie na poszerzenie swoich kontaktów, zarówno w działalności zawodowej jak i w życiu prywatnym. Poprzez kilkuminutowe rozmowy w parach, tworzy się niepowtarzalna możliwość na poznanie ciekawych i wartościowych osób.
W kolejnym punkcie programu zapraszamy wszystkich na oficjalne obchody Jubileuszu 10-lecia Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych. Podczas uroczystości zostanie zaprezentowana historia naszego Wydziału, wzbogacona zdjęciami, filmami i wspomnieniami pracowników i studentów. Będzie to też okazja do wspólnego zdjęcia i wzniesienie toastu za Wydział, jego studentów, absolwentów i pracowników.
Ostatnim punktem obchodów będzie „Bal 10-lecia WNHiS”. Pragniemy ponownie spotkać się przy stole z koleżankami i kolegami z czasu studiów oraz w gronie byłych i obecnych pracowników Wydziału. Mamy nadzieje, że oferta menu oraz oprawa muzyczna będą sprzyjać dobrej zabawie. W razie pytań proszę kontaktować się z osobami, których adresy poczty elektronicznej znajdują się poniżej. Postaramy się odpowiedzieć na ewentualne oraz rozwiać wszelkie wątpliwości.

Eryka Rainko

e-mail.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Agata Kosińska
e-mail.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

Rozpoczynamy rekrutację do programów płatnych staży!


Uwaga Studenci
, którzy zgłosili chęć udziału w projekcie pt.: „Wysokiej jakości staże dla studentów kierunku wojsko w systemie służb publicznych AMW”. Na wskazane w formularzu zgłoszeniowym adresy e-mail zostały wysłane maile dotyczące: 1) umówienia się na rozmowę rekrutacyjną w dniach 26-27 marca lub 2) informacja o wpisaniu na listę rezerwową (w przypadku zgłoszenia poza limit na dany rok studiów).

Uwaga Studenci, którzy zgłosili chęć udziału w projekcie pt.: „Wysokiej jakości staże dla studentów kierunku stosunki międzynarodowe AMW”. Ze względu na większą liczbę zgłoszeń niż miejsc dla danego rocznika, aplikowanie przez kilka osób na to samo miejsce oraz fakt, że staże muszą zakładać podział (16 staży zagranicznych i 15 staży krajowych) w dniach 25-28 marca będę się kontaktował z każdym telefonicznie lub mailowo/Facebook (jeżeli nie uda mi się dodzwonić). Podczas rozmowy przedstawię jak wygląda Wasza sytuacja (biorąc pod uwagę: kolejność zgłoszeń i limit dla roku, podział na staże krajowe i zagraniczne oraz wskazane przez Was preferencje co do miejsca stażu) oraz jakie są dalsze możliwości. Dopiero po dobyciu rozmów uruchomiony zostanie formularz w celu umówienia się na spotkania rekrutacyjne. Rozmowy zaplanowane są na 29 marca oraz 3-4 kwietnia.

W razie pytań proszę o kontakt mailowo, telefonicznie lub na Facebooku.
Łukasz Wyszyński
Tel. 502-760-252
E-mail. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Rozpoczynamy proces rekrutacji do projektów płatnych staży dla studentów kierunków:

1) stosunki międzynarodowe
2) wojsko w systemie służb publicznych

Dla każdego z kierunków studiów została uruchomiona oddzielna strona internetowa:

>>> Strona projektu „Wysokiej jakości staże dla studentów kierunku stosunki międzynarodowe AMW”

>>>Strona projektu „Wysokiej jakości staże dla studentów kierunku wojsko w systemie służb publicznych AMW”

Wszystkich zainteresowanych prosimy o:
1) Zapoznanie się z informacjami o projekcie;
2) Zapoznanie się z ofertami staży;
3) Zapoznaj się z dokumentacją projektową;
3) Zapoznanie się z zasadami rekrutacji.

Jeżeli jesteś zdecydowany – Wypełnij formularz rekrutacyjny!
Jeżeli masz pytania – Przyjdź na jedno z dwóch spotkań, napisz na FB wydarzenia lub skontaktuj się z mgr Łukaszem Wyszyńskim.

Zapraszamy! Warto;)


Konferencja | Stosunki Międzynarodowe

Szanowni Państwo,

Rektor-Komendant Akademii Marynarki Wojennej, Dziekan Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych oraz Dyrektor Instytutu Stosunków Międzynarodowych mają zaszczyt poinformować o konferencji „Koncepcje kształcenia w dziedzinie stosunków międzynarodowych wobec wyzwań XXI wieku”, która odbędzie się w dniach 21-22 czerwca 2018 r w Gdyni.

Głównym celem konferencji jest stworzenie platformy wymiany dobrych praktyk w obszarze kształcenia na kierunku studiów stosunki międzynarodowe w odpowiedzi na wyzwania, które stawia przed nami współczesny świat. Organizatorom zależy na twórczej dyskusji prowadzącej do odpowiedzi na wyzwania obecne w dydaktyce. Konferencja ma także ukazać obszary wymagające dalszej refleksji, z myślą o kontynuacji dyskusji na wielu forach.

W odpowiedzi na postawiony cel Organizatorzy planują zaprosić przedstawicieli środowiska akademickiego, instytucji publicznych, organizacji pozarządowych i wszystkich interesariuszy, dla których kształcenie specjalistów w obszarze stosunków międzynarodowych stanowi wartość. Obecność wybitnych badaczy, doświadczonych dydaktyków oraz ciekawych praktyków daje szansę na sformułowanie wielowymiarowych wniosków służących podnoszeniu jakości kształcenia na kierunku stosunki międzynarodowe .

Sprzyjająca krytycznej refleksji ma być formuła konferencji. Organizatorzy planują dwudniowe spotkanie. Pierwszy dzień obejmuje wystąpienia zaproszonych gości z kraju i zagranicy, które mają nadać kierunek dyskusji ukazując różne perspektywy w podejściu do głównego problemu konferencji. W drugim dniu odbędą się trzy panele dyskusyjne, podczas których uczestnicy pochylą się nad następującymi problemami:
  1. Nauka a nauczanie w kontekście wielodyscyplinarności programów kształcenia oraz doboru treści programowych;
  2. Umiędzynarodowienie kształcenia oraz mobilność studentów;
  3. Metody kształcenia i profil absolwenta stosunków międzynarodowych a potrzeby otoczenia społeczno-gospodarczego.
Konferencja „Koncepcje kształcenia stosunków międzynarodowych wobec wyzwań XXI wieku” wpisuje się w obchody 10-lecia Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych Akademii Marynarki Wojennej, stąd spotkania w gronie wybitnych specjalistów z Polski i zagranicy będzie dla nas szczególnym wydarzeniem.

Konferencja ponadto jest organizowana przez Instytut Stosunków Międzynarodowych AMW jako zwieńczenie projektu „Podnoszenie jakości kształcenia na kierunku stosunki międzynarodowe – profil praktyczny”. Organizatorzy chcieliby podzielić się własnymi doświadczeniami oraz uzyskać cenne wskazówki z innych ośrodków kształcących w tym obszarze.

Mamy zaszczyt poinformować, że patronat nad konferencją objęło Polskie Towarzystwo Studiów Międzynarodowych oraz Miasto Gdynia.

Zapraszamy do śledzenia strony internetowej konferencji (www.nauka.wnhis.amw.gdynia.pl). 

Z wyrazami głębokiego szacunku,
Organizatorzy
projekt1projekt11121

Akademia Marynarki Wojennej
Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych

ul. Śmidowicza 69
81-127 Gdynia
Telefon/Fax: 261 26 25 85
Dziekanat: 261 26 25 08
dziekanat.wnhis@amw.gdynia.pl