Logowanie

Mikołajki z Kołem Aktywnego Pedagoga


6 grudnia (sobota) w dzień Mikołajek o godzinie 11.00, Studenckie Koło Aktywnego Pedagoga pomaga w organizacji corocznego wydarzenia świątecznego dla wszystkich dzieci z naszego województwa, które chcą się spotkać ze Św. Mikołajem pod wspólnym tytułem:

„POMAGAJMY UWALNIAĆ ODDECH” – odsłona trzecia

Miejsce: Hala Widowiskowo – Sportowa Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku

WSTĘP BEZPŁATNY

Integralną częścią imprezy będzie rozegranie meczu w piłkę nożną pomiędzy dwiema drużynami: drużyną żużlowców i drużyną żeglarzy oraz ich gości. Do udziału w obydwu drużynach zdeklarowali się czołowi zawodnicy z Polski i z zagranicy, medaliści Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy oraz żeglarscy olimpijczycy, którzy zaprosili również swoich gości – czołowych sportowców z kraju i ze świata m.in. Krzysztofa Buczkowskiego, Przemysława Miarczyńskiego, Piotra Myszkę oraz Piotra Kulę.

A to wszystko dla dzieci z całego województwa pomorskiego. To właśnie one w grudniowy poranek będą zagrzewać drużyny do walki.

Oprócz sportowców, tego dnia przyjedzie również nasz gość specjalny – św. Mikołaj wraz z elfami. Następnie zostanie rozegrany mecz w piłki nożnej, podczas którego asystentki św. Mikołaja – nasze śnieżynki - rozdawać będą uczestnikom słodkości.

Po meczu wszystkie dzieci zaprosimy do wspólnych gier, konkursów i zabaw, które przygotowali Studenci z AMW z Koła Aktywnego Pedagoga.
Zabierzcie dzieci, rodzeństwo, znajomych i zapraszamy do wspólnej zabawy!
projekt1projekt11121

Akademia Marynarki Wojennej
Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych

ul. Śmidowicza 69
81-127 Gdynia
Telefon/Fax: 261 26 25 85
Dziekanat: 261 26 25 08
dziekanat.wnhis@amw.gdynia.pl