Logowanie

Nowa strona WNHiS!

Szanowni Państwo,

Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych oddaje do Waszej dyspozycji nową stronę internetową. Jej powstanie było skutkiem zebrania uwag i opinii studentów, pracowników oraz pozostałych interesariuszy. Mamy nadzieję, że nowa strona, nowe logo i identyfikacja graficzna naszego Wydziału jest krokiem w dobrym kierunku i spotka się z Państwa uznaniem.

Głównym celem powstania nowej strony jest poprawa jej funkcji komunikacyjnej. Ma ona w sposób przejrzysty, szybki i skuteczny pozwolić studentom, pracownikom, kandydatom na studia i osobom zainteresowanym odnalezienie potrzebnych informacji i uzyskanie odpowiedzi na swoje pytania. 

Nasza nowa strona cały czas podlega ulepszaniu i wykańczaniu części elementów. Dlatego będziemy wdzięczni za wszystkie Państwa sugestie i pomysły, które spowodują że nasz nowy portal internetowy będzie skutecznym narzędziem wspierającym organizacje procesu dydaktycznego oraz wizytówką naszych pracowników i studentów. Ewentualne propozycje i uwagi proszę kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

dr hab. Piotr Semków, prof. AMW
Dziekan Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych

 

Więcej w tej kategorii: Wybory 2016-2020 »
projekt1projekt11121

Akademia Marynarki Wojennej
Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych

ul. Śmidowicza 69
81-127 Gdynia
Telefon/Fax: 261 26 25 85
Dziekanat: 261 26 25 08
dziekanat.wnhis@amw.gdynia.pl