Logowanie

Zaproszenie na ogólnopolską konferencję naukowo-szkoleniową "Zaproszenie do Montessori"

Polskie Centrum Montessori wraz z Wydziałem Nauk Humanistycznych i Społecznych AMW mają zaszczyt zaprosić na ogólnopolską konferencję szkoleniowo-naukową pt:

„Zaproszenie do Montessori”

Konferencja skierowana jest do osób, które chciałyby zapoznać się z pedagogiką dr Marii Montessori. Zapraszamy w szczególności: dyrektorów i nauczycieli placówek konwencjonalnych – prywatnych i państwowych, edukatorów i terapeutów, rodziców oraz studentów. Serdecznie zapraszamy dyrektorów myślących o założeniu bądź przekształceniu swojej placówki w placówkę montessoriańską.

Konferencja odbędzie się w dniach 18 -19 maja 2019 r. w Gdyni. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie: https://konferencja.pcm.edu.pl/

Uczestnicy konferencji będą mieli okazję wysłuchać wykładów pionierów pedagogiki Montessori w Polsce, takich jak dr Małgorzata Miksza. Przygotowaliśmy również bardzo praktyczne sesje warsztatowe prowadzone przez czynnych nauczycieli i instruktorów tej pedagogiki. Oprócz tego w programie są: sesje rapid fire learning, panele dyskusyjne oraz dyskusje moderowane.

Gwarantujemy dużą dawkę wiedzy, zdobycie konkretnych umiejętności, odpowiedzi na nurtujące pytania, networking oraz miłą atmosferę.

Zapraszamy na dwa dni do Trójmiasta.
projekt1projekt11121

Akademia Marynarki Wojennej
Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych

ul. Śmidowicza 69
81-127 Gdynia
Telefon/Fax: 261 26 25 85
Dziekanat: 261 26 25 08
dziekanat.wnhis@amw.gdynia.pl