Logowanie

Lista przyjętych na studia na poszczególne kierunki

LISTA PRZYJĘTYCH

(rekrutacja podstawowa)



Pedagogika I stopień – studia stacjonarne

LP.

Imię

Nazwisko

1.        

Kinga

ALICKA

2.        

Patrycja

ANDRZEJAK

3.        

Izabela

BARANOWSKA

4.        

Weronika

BEHNKA

5.        

Aleksandra

BOJKA

6.        

Adrianna

BOLEWSKA

7.        

Patrycja

BUTKIEWICZ

8.        

Justyna

CIESIELSKA

9.        

Patrycja

DAMASIEWICZ

10.    

Daria

DĄBROWSKA

11.    

Kinga

DENEKA

12.    

Aleksandra

DORSZ

13.    

Natalia

FIERKA

14.    

Kinga

FIJAŁKOWSKA

15.    

Aleksandra

GRUSZKA

16.    

Agata

GRZENKOWICZ

17.    

Anna

HANASKO

18.    

Ewa

HUZARSKA

19.    

Justyna

IWANIUK

20.    

Paulina

JASZEWSKA

21.    

Klaudia

KAMIŃSKA

22.    

Agnieszka

KOSIAK

23.    

Małgorzata

KOZŁOWSKA

24.    

Joanna

LABUDA

25.    

Natalia

ŁUCZAK

26.    

Adriana

MACH

27.    

Damian

MARSCHK

28.    

Mateusz

MATEJKO

29.    

Karina

MICHALSKA

30.    

Angelika

MILER

31.    

Julia

NATKANIEC

32.    

Kamila

NICZYPORUK

33.    

Aleksandra

OLSZANOWSKA

34.    

Karolina

PLUTA

35.    

Sylwia

PODGÓRSKA

36.    

Paulina

POST

37.    

Martyna

POZAŃSKA

38.    

Karolina

RECLAF

39.    

Klaudia

RYBICKA

40.    

Marta

SCHMIDT

41.    

Hubert

SIKORA

42.    

Natalia

SMOLIŃSKA

43.    

Julia

SOKOŁEK

44.    

Magdalena

SROKA

45.    

Urszula

STYN

46.    

Karolina

SUSZEK

47.    

Aleksandra

SZCZEPANIAK

48.    

Dajana

SZLAGE

49.    

Nikola

SZYMAŃSKA

50.    

Karolina

SZYMKOWSKA

51.    

Marta

ŚWITAŁA

52.    

Alicja

TRZOSS

53.    

Paulina

WILIŃSKA

54.    

Daria

WINCZEWSKA

55.    

Paulina

WITKOWSKA

56.    

Patrycja

WYKA

57.    

Dagmara

ZEMOJTEL

58.    

Klaudia

ŻYDEK





LISTA PRZYJĘTYCH


(rekrutacja podstawowa)



Pedagogika II stopień – studia stacjonarne



Imię

Nazwisko

1

Adrianna

BONISŁAWSKA

2

Agata

ROGOWSKA

3

Alicja

FILIPOWSKA

4

Alicja

WASIELEWSKA

5

Andżelika

STOBBA

6

Anna

GRYGOROWICZ

7

Dominika

ROJEK

8

Gabriela

MAJCHRZAK

9

Inga

LISS

10

Julia

PIETRYKOWSKA

11

Justyna

ROGALSKA

12

Karolina

BRESZKA

13

Kinga

KLEBBA

14

Kornelia

LABUDA

15

Magdalena

MAJCA

16

Magdalena

NASTAJ

17

Magdalena

TRYJANOWSKA

18

Magdalena

TRZCIŃSKA

19

Małgorzata

KUSTOSZ

20

Marianna

KUR

21

Martyna

KACZKOWSKA

22

Martyna

KUCHNOWSKA

23

Paulina

JAROSZEWICZ

24

Paulina

LEWANDOWSKA

25

Paulina

MAJEWSKA

26

Paulina

MATYS

27

Veranika

BIZEWSKA




LISTA PRZYJĘTYCH


(rekrutacja podstawowa)



Stosunki międzynarodowe I stopień – studia stacjonarne

LP.

Imię

Nazwisko

1.        

Oliwia

BIAŁK

2.        

Justyna

CIESIELSKA

3.        

Klara

GĄSOWSKA

4.        

Klaudia

KAMIŃSKA

5.        

Agnieszka

KOSIAK

6.        

Magdalena

KOY

7.        

Maciej

ŁAZ

8.        

Łukasz

MAZUR

9.        

Maciej

OMAZDA

10.    

Aleksandra

STĘPIEŃ

11.    

Adrian

SZCZYGIEŁ

12.    

Dominika

SZULC

13.    

Marta

ŚLIWIŃSKA

14.    

Radosław

WARAKOMSKI




LISTA PRZYJĘTYCH


(rekrutacja podstawowa)



Stosunki międzynarodowe II stopień – studia stacjonarne

Lp.

Imię

Nazwisko

1.        

Weronika

AFELTOWICZ

2.        

Paulina

BOGALECKA

3.        

Claudia

CHRABKOWSKI

4.        

Przemysław

DRWĘCKI

5.        

Anna

GOŁAWSKA

6.        

Adrianna

JAŃCZUK

7.        

Gracjana

KIERZNIKIEWICZ

8.        

Marcin

KRZESZOWIEC

9.        

Angelika

MICHALSKA

10.    

Krzysztof

NADOLSKI

11.    

Maciej

NOWAK

12.    

Anna

OKPIS

13.    

Aleksandra

RAULIN

14.    

Martyna

RUDNICKA

15.    

Marta

SABAN

16.    

Agnieszka

SZUTARSKA





LISTA PRZYJĘTYCH


(rekrutacja podstawowa)



Wojsko w systemie służb publicznych I stopień – studia stacjonarne

LP.

Imię

Nazwisko

1.        

Dominika

CHMIELEWSKA

2.        

Oliwia

FLISIKOWSKA

3.        

Cezary

GAZOWSKI

4.        

Justyna

IWANIUK

5.        

Klaudia

KAMIŃSKA

6.        

Aleksandra

MACZUGA

7.        

Mateusz

MATEJKO

8.        

Dariana

NIKLAS

9.        

Julia

RECA

10.    

Karolina

RECLAF

11.    

Karol

SKUBISZ

12.    

Aleksandra

STĘPIEŃ

13.    

Hanna

Stępień

14.    

Urszula

STYN

15.    

Alicja

SZABAT

16.    

Oliwia

TYMCZAK

17.    

Katarzyna

WYROBEK

18.    

Radosław

ZAKRZEWSKI

projekt1projekt11121

Akademia Marynarki Wojennej
Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych

ul. Śmidowicza 69
81-127 Gdynia
Telefon/Fax: 261 26 25 85
Dziekanat: 261 26 25 08
dziekanat.wnhis@amw.gdynia.pl