Logowanie

Joanna Flis

konsultacje w sesji semestr letni

Dodatkowe konsultacje

w czasie letniej sesji egzaminacyjnej 2018/2019

Lp.

Nazwisko i imię wykładowcy

Data /

godzina

Data /

godzina

1

BAŁDYS Patrycja

19.06.2019

13.00-14.30

27.06.2019

12.00-13.30

2

BARTKOWIAK Grażyna

17.06.2019

14.30-16.00

24.06.2019

8.00-9.30

3

BŁAŻEK Wojciech

17.06.2019

11.30-13.00

26.06.2019

10.00-11.30

4

BORKOWSKA Natalia

17.06.2019

14.30-16.00

26.06.2019

8.00-9.30

5

BRESKA Radosław

17.06.2019

11.30-13.00

25.06.2019

11.30-13.00

6

BURZYŃSKA-WENTLAND Lidia

18.06.2019

10.00-11.30

24.06.2019

10.00-11.30

7

CHARUTA-KOJKOŁ Janetta

19.06.2019

9.00-10.30

---

8

CHOJNACKA Monika

17.06.2019

9.30-11.00

24.06.2019

9.30-11.00

9

CIMEK Gracjan

18.06.2019

10.06.2019

24.06.2019

11.00-12.30

10

DAMA Sebastian

17.06.2019

9.30-11.00

19.06.2019

9.30-11.00

11

DRZEWIECKI Andrzej

18.06.2019

12.00-13.30

25.06.2019

8.00-9.30

12

DUTKIEWICZ Gracjana

17.06.2019

12.00-13.30

19.06.2019

8.00-9.30

13

GAWEŁ-LUTY Elżbieta

17.06.2019

11.30-13.00

27.06.2019

16.00-18.30

14

GOGOL Bogusław

19.06.2019 14.00-15.30

26.06.2019

14.00-15.30

15

JAKIMOWICZ-PISARSKA Iwona

19.06.2019 8.30-10.00

26.06.2019

8.30-10.00

16

KARAWAJCZYK Wincenty

18.06.2019

10.00-11.30

25.06.2019

9.30-10.30

17

KARDAS Mariusz

17.06.2019

9.00-10.30

19.06.2019

9.00-10.30

18

KOJKOŁ Jerzy

18.06.2019

10.00-11.30

---

19

KOSIDŁO Adam

---

24.06.2019

12.00-13.30

20

KRAIŃSKI Roman

17.06.2019

11.35-13.10

24.06.2019

10.40-12.20

21

KRÓLIKOWSKA Iwona

17.06.2019

14.00-15.30

18.06.2019

14.00-15.30

22

KUROWSKA-SUSDORF Aleksandra

---

---

23

KUSIAK Paweł

---

24.06.2019

9.00-10.30

24

LIZAKOWSKA Svitlana

19.06.2019

10.00-11.30

27.06.2019

10.00-11.30

25

ŁAPA Andrzej

17.06.2019

9.30-11.00

24.06.2019

9.30-11.00

26

MALISZEWSKI Tomasz

17.06.2019

11.30-13.00

24.06.2019

12.30-14.00

27

MAJKOWSKI Grzegorz

17.06.2019

8.00-9.30

24.06.2019

8.00-9.30

28

MĘCZKOWSKA-CHRISTIANSEN Astrid

18.06.2019

10.00-11.30

---

29

MUSIAŁ Stanisław

19.06.2019

11.00-12.30

26.06.2019

11.00-12.30

30

PIETKIEWICZ Iwona

18.06.2019

11.30-13.00

25.06.2019

9.30-11.00

31

SEMKÓW Piotr

17.06.2019

10.00-11.30

27.06.2019

10.00-11.30

32

SUCHOCKA Agnieszka

17.06.2019

12.30-14.00

25.06.2019

10.00-11.30

33

SZYDYWAR-GRABOWSKA Karolina

17.06.2019

9.30-11.00

24.06.2019

9.30-11.00

34

WASILEWSKA Anna

17.06.2019

12.00-13.00

24.06.2019

12.00-13.00

35

WYSZYŃSKA Dominika

---

---

36

WYSZYŃSKI Łukasz

---

---

37

ZALEWSKA Ewa

17.06.2019

12.00-13.30

26.06.2019

9.30-11.00

38

ZEMAN Katarzyna

17.06.2019

9.30-11.00

26.06.2019

9.30-11.00

39

ŻERKO Stanisław

---

27.06.2019

15.30-17.00

projekt1projekt11121

Akademia Marynarki Wojennej
Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych

ul. Śmidowicza 69
81-127 Gdynia
Telefon/Fax: 261 26 25 85
Dziekanat: 261 26 25 08
dziekanat.wnhis@amw.gdynia.pl